Internetul invizibil

Internetul invizibil

De ce mai mult de jumătate din web nu mai aparține oamenilor? De la apariția sa, am privit World Wide Web-ul ca pe o piață publică globală, un spațiu creat de oameni, pentru oameni. Postăm fotografii, scriem articole, cumpărăm produse și interacționăm unii cu alții....